GSM signalizacijos montavimo etapai:
1. Jums reikia įstatyti bet kurio mobiliojo ryšio operatoriaus SIM kortelę;
2. Pritvirtinti daviklius reikiamose vietose;
3. Įjungti daviklius ir pačią sistemą;
4. Įrašyti telefonų numerius, į kuriuos pavojaus atveju GSM Signalizacija skambins (iki 6 tel. nr.) bei siųs SMS (iki 3 tel. nr.) ;
Sistema bus paruošta dirbti.

Pagrindinio signalizacijos bloko montavimas:
Kaip pasirinkti vietą GSM signalizacijos montavimui,
Kokie parametrai turėtų būti apsvarstyti montuojant bevielė GSM signalizacija?:
• Mobilaus GSM ryšio prieinamumas 
• Montavimo vieta (sunkiai prieinama vagims bet lengvai prieinama savininkui)
• Ryšio buvimas tarp pagrindinio bloko ir daviklių

GSM tinklo prieinamumas yra svarbiausia sąlyga pagrindiniam signalizacijos blokui pastatyti. Didėliu metalo kliūčių buvimas gali turėti neigiamą poveikį signalo stiprumui. Vieta GSM signalizacijai pasirinkite tokia , kuri neleidžia užpuolikui lengvai rasti ir sugadinti įrenginį(suveikimo atveju užtenka apie 10 sekundžių kad signalizacija spėtu prisiskambinti ir nusiusti SMS žinutė) . Taip pat, jūs turite įsitikinti(vadovaukitės vartotojo instrukcija), kad tarp signalizacijos bloko ir davikliu yra ryšys.

Judesio daviklio tvirtinimas :

Komplekte yra laikiklis, varžtai  ir dvipuse juosta. Jums reikės atsuktuvo . Jei daviklio laikiklis sukamas prie betoninio pagrindo reikęs perforatoriaus. Jei pagrindas minkštesnis, pilnai pakaks atsuktuvo.

Judesio daviklio tvirtinimo etapai:
Pridekite laikiklį prie sienos
Pieštuku, pažymėkite montavimo skyles
Pragręžkite pažymėtas skylės(jei pagrindas minkštas tiesiog laikikli prisukite)
Įsukite varžtus ir pritvirtinkite laikiklį. Ant laikiklio uždekite davikli ir pasukite reikiamu kampu

 

Langų/durų daviklio tvirtinimas:

Magnetinis kontaktas ir siųstuvas klijuojami ant dvipusės juostos.Maksimalus atstumas apie 3cm. Galite pabandyti rankose kaip veikia daviklis ( jei trumpam užsidega raudona lemputė reiškia daviklis suveikę) 
Pabandykite atidaryti langą arba durys. Įsitikinkite ar daviklis suveikia.

Sirenos montavimas:

Jei komplekte laidine sirena, tiesiog įjunkite laida i tam skirta lizdą ir pritvirtinkite sirena netoli pagrindinio bloko (dvipuse juosta įeiną i komplektą). Jei sirena belaidė įjunkite ja į bet kuria rozetė.


GSM signalizacijos valdymas:

Signalizacijos valdomos SMS, skambučiu arba valdymo pulteliu. Visa informacija kaip valdyti konkretu  GSM signalizacijos modeli rasite sistemos komplekto vartotojo instrukcijoje.


GSM signalizacijos priežiūra

Eksploatacijos metu, GSM signalizacijos būklę būtina stebėti.. Kai veikia žemoje temperatūroje yra būtina, dažniau stebėti baterijas (jei baterija jau silpna ir ja reikia keisti, ant daviklio užsidegs lempute ir degs be perstojimo) . Jei signalizacija turi dirbti ten, kur temperatūra žemesne negu -15, patartina naudoti laidinius daviklius arba prie bevieliu davikliu prijungti išorini maitinimo šaltini, nes baterijos blogai veikia esant žemai temperatūrai. Tokiu atveju signalizacija gali veikti iki –25 ir daugiau laipsniu šalčio. Patikrinkite  savo signalizacija ir daviklius bent karta į pusė metų. Atminkite, kad tvarkinga GSM signalizacija yra raktas į tai kad jūsų nuosavybė būtų patikimai apsaugota.